RENAULT ESTETİK

Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Renault Estetik Koruma paketlerini tavsiye ediyoruz. Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Renault Estetik Koruma paketlerini tavsiye ediyoruz. Renault Estetik ile uzmanlarımız tarafından geliştirilen eşsiz bir formülden faydalanır ve aracınıza yenilikçi tam koruma garantisi sağlarsınız.

 

DIŞ ESTETİK PAKETİ

Aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jantlar, camlar ve aynalar.

İÇ ESTETİK PAKETİ

Aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları, torpido.

DÖŞEME KORUMA PAKETİ

Aracın döşemeleri temizlenir, kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.

MOTOR ESTETİK PAKETİ

Zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenir. Motor koruma ürünü ile özel aksam ve motorunuz koruma altına alınır.

FULL ESTETİK PAKETİ

Full Estetik Paketi uygulamasında aracın komple iç ve dış aksamı ve motoru detaylı temizlenir, zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Motor bölümü temizlenip, koruma altına alınır.

FULL ESTETİK KORUMA PAKETİ

Aracın detaylı iç ve dış temizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve Döşeme Koruma uygulamaları yapılır.

DETAY ESTETİK PAKETİ

Aracın dış aksamı, çamurluk ve jantları detaylı temizlenir, zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk, yer döşemeleri ve dış aksam temizlenir. 
Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır.

BOYA KORUMA PAKETİ

Hava kirliliği, asit yağmurları, araca yapışan yağ ve katran, güneş ışınları, toz çizikleri gibi dış koşullar aracın boyasının zarar görmesine neden olmaktadır. Renault Estetik Boya Koruma paketi uygulamasında aracın detaylı dış temizliğinin yapılması, parlatılması ve boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korumaya alınması sağlanır.

YENİ ARAÇ BOYA KORUMA PAKETİ

Yeni araçlar; hava şartları, toz ve güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaya alınır.

YENİ ARAÇ DÖŞEME KORUMA PAKETİ

Yeni araçların döşemeleri kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.

YENİ ARAÇ FULL KORUMA PAKETİ

Yeni araçların hem boya hem de döşemelerinin koruma altına alınmasını içerir.

ULTİMATE ELMAS KORUMA PAKETİ

Aracınızın tüm dış ve iç yüzeylerini dış etkenlerden yıllar boyunca korur, yıllık bakım gerektirmeden aracınız ilk günkü ışıltısıyla parlar.

ÖN CAM SU KAYDIRICI

Renault Estetik Ön Cam Su Kaydırıcı kötü hava koşullarının etkilerini azaltarak, size net bir görüş kazandıracak nano teknolojik bir cam bakım uygulamasıdır. Suyun ön camınızdan akarak gitmesini sağlar. Bu sayede kötü havalarda, yağmurda, karda şöförün görüş alanını arttırır, sürüş güvenliği sağlar ve silecekleriniz daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.